Шкіряний гаманець чоловічий, гладкий на дотик Eremette Нідерланди нова модель
- Немає в наявності
- Код: 704
798 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мужской кожаный кошелек - незаменимая вещь для мужчины. Вашему вниманию представлен практичный вариант кошелька для повседневного использования. Мужской кошелек для денег Eremette. Портмоне для денег - не только удобно и практично, но и стильно. Выполнен из качественной натуральной кожи, что обеспечит практичность и долгую носку. Внутри имеет 4 отдела под кредитные карты или документы, 2 отдела для купюр, 1 монетницу. Очень компактное и практичное кожаное портмоне для Вас или же подарка близкому человеку.
Длина в закрытом виде 11 см
Длина в открытом виде 22 см
Ширина 8.5 см
Толщина 1 см
Вага 60 грам
Товар у роздрібній упаковці.
Інші кольори та моделі у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Buono |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 60 г |
| Довжина | 110 мм |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | М' яка |
| Застібка | кнопка магніт |
| Кількість прозорих відділень | 0 |
- Ціна: 798 ₴









