Маленька жіноча сумка для повсякденного носіння Crown Чорна
- Немає в наявності
- Код: 701
513 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча Сумка crown
Жіноча маленька сумка на кожен день, незамінна річ на сьогоднішній день. Гаманець мобільний телефон пару жіночих штучок дана модель вмістить у себе. Виконана з шкіри PU гладка і м'яка на дотик середньої жорсткості. Одне хворе відділення закривається на блискавці всередині підкладка льон. Невелика сумка це завжди красиво, модно і стильно!
Тип сумочки: сумки на ремені
Матеріал підкладки: льон
Головний матеріал: шкіра PU на основі поліуретану
Прикраса: корона (метал)
Розміри:
Ремінь 125 см
Довжина 17,5 см
Висота 17 см
Дно 7 см
Вага 175 грам
Інші кольори і сумки за доступними цінами у нас на сайті Lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тайга |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний |
| Оздоблення та прикраси | Брелок |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Напівкругла |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | поліуретан |
| Матеріал | шкіра PU |
| Візерунки і принти | значек |
- Ціна: 513 ₴











