Класична Чорна жіноча сумка через плече\на плече під будь-який образ
- Немає в наявності
- Код: 0001
1 197 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Женская сумка modern and classic 2018. Выполнена из качественного материала PU. Данный материал не боится перепадов температур, износостойкий легко протереть тряпкой при загрязнениях. Средняя женская классическая сумка имеет отчетливый дизайн, сочетания пару цветов что на сегодняшний день важно для современной девушки, данный стиль дает возможность носить ее под любой образ. Данная модель держит форму даже пустой, компактная средней жесткости и выделяется на фоне других сумок. Аксесуар закривається на блискавку всередині одне велике відділення а так само кілька поздовжніх кишень на блискавці для розташування особистих речей. На зовнішній стороні розташована кишеня на блискавці. Жіночу сумку можна носити в руках за ручки або через плече з допомогою ременя в комплекті. На дні розташовані металеві ніжки.

Характеристики:
Матеріал: PU
Висота: 24 см
Ширина 28 см
Товщина 12 см
Висота ручок 11 см
Довжина плечового ременя 110 см
Вага 700 грам
Інші кольори даної моделі у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Довжина плечового ременя | 110 мм |
| Довжина ручок | 110 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Саквояж |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Матеріал | PU |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, ремені, запонки |
| Візерунки і принти | заклепки |
- Ціна: 1 197 ₴









