Велика шкіряна сумка Сіра, сумка з натуральної шкіри Galanty на кожен день, 2018
- Немає в наявності
- Код: 693
2 337 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіноча Велика шкіряна сумка Galanty. Виконана з натуральної італійської шкіри. Сумка середньої жорсткості. Всередині 2 великих основних відділення переділ перегородкою на блискавці,дополнительный кишеня на блискавці і 2 кишеньки для мобільного телефону чи інших дрібниць. Зовместима з файлами папками формату А4, велика і містка, закривається на блискавку. На лицьовій частині її прикрашає декоративний брелок, який відмінно доповнює дану модель. В комплекті є регульований ремінь, таким чином можна носити в руці, на згині ліктя і на плече/через плече.Фурнітура кольору срібла. Металеві аксесуари. Відмінно підійде для походу по магазинах, для прогулянок по місту і особливо зручно для походу на роботу. Класичний стиль сумочки буде поєднуватися з будь-яким одягом.
Матеріал: Натуральна шкіра (Італія)
Фурнітура: колір срібла
Розмір:
Ремінь 120 см
Ручки 15 см
Висота 30 см
Довжина 37 см
Ширина 15.5 см
Вага 1 кг
Інші кольори даної моделі і сумки у нас на сайті https://lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 155 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, ремінь, Блискавка |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 2 337 ₴









