Жіноча сумка Сіра для прогулянок/на вихід молодіжна з натуральної шкіри
- Немає в наявності
- Код: 692
1 881 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Шкіряна жіноча сумка виконана в модельному ряді 2018 року, яка відмінно підійде як для повсякденного носіння, так і урочистих заходів. Зроблена з натуральної якісної шкіри. Дана модель універсальна, її можна носити як на плечі, так і за ручки для перенесення під різні образи. Вона закривається на блискавку. Всередині два відділення переділ перегородкою, а так само одна кишеня на блискавці і кишеньки для дрібних речей. Спереду брелок. Зручна класична модель, легкий і простий дизайн приверне Вашу увагу до такої витонченої. нестандартної сумочки.
Матеріал: Натуральна шкіра (Італія)
Фурнітура: колір срібла
Ремінь: 125 см
Висота 26 см
Довжина 26 см
Ширина 10 см
Вага 800 грам

Інші кольори даної моделі і сумки у нас на сайті https://lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Довжина ручок | 200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 1 881 ₴









