Шкіряна містка класична сумка Чорного кольору велика
- Немає в наявності
- Код: 690
2 223 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіноча шкіряна велика, містка сумка. Виконана з натуральної щільною італійської шкіри. Відмінно тримає форму в порожньому вигляді, рядки рівні, тверде дно. Класичний і неймовірно привабливий стиль буде поєднуватися з будь-яким одягом у Вашому гардеробі. Всередині одне велике основне відділення, зовместима з форматом А4 І А5 ,що дуже зручно. 2 кишені невеликих кишені для телефону або ключів, 1 кишеня на блискавці. На тильній стороні сумки розташований додатковий кишеню на блискавці. 4 металеві ніжки для зручного та практичного розташування на будь-якій поверхні. В комплекті є регульований ремінь і дві ручки. Ручки регулюються у висоту, можна зробити більш коротше або довше і носити в руку або на згині ліктя.Фурнітура кольору срібла. Класична велика шкіряна сумка вмістить в себе не тільки все необхідне але і ділові жіночі приналежності. Відмінно підійде для походу по магазинах, для прогулянок по місту, на роботу або ділових зустрічей.
Матеріал: Натуральна шкіра (Італія)
Фурнітура: колір срібла
Розмір:
Ремінь 120 см
Максимальна довжина ручки 22 см
Мінімальна довжина ручки 15 см
Висота 25 см
Довжина 40 см
Ширина 10 см
Вага 1 кг
Інші кольори даної моделі і сумки у нас на сайті https://lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 2 223 ₴









