Чоловічий клатч Темно-коричневий
- Немає в наявності
- Код: 686д
215 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Клатч чоловічий гаманець портмоне. Гаманець добре виконаний з якісної шкіри PU. Досить місткий і зручний. Основний відділ закривається на блискавку, що забезпечить безпеку вмісту Вашого гаманця. Всередині 2 просторих відділення під грошові кошти переделено перегородкою на блискавці, 2 додаткових відділу для купюр чи інших дрібниць, 8 відділень під кредитні карти. В комплект входить ремінець, що робить цю модель більш привабливою, функціональної і дозволяє носити на руці. Зручно лежить в руці, виглядає стильно і приємний на дотик. Фурнітура кольору срібла. Клатч стане вдалим і стильним доповненням будь-якого образ, а так само відмінним подарунком.
Довжина 20 см
Висота 10 см
Ширина 2.5 см
Інші моделі і кольору у нас на сайті lisbag.com.ua

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 165 г |
| Довжина | 20 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 10 мм |
- Ціна: 215 ₴
- Спосіб упаковки: поставка в роздрібній упаковці









