Жіноча велика Коричнева (руда) сумка з натуральної Новинка 2018 року
- Немає в наявності
- Код: 683
1 824 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіноча шкіряна сумка місткого розміру. Виконана з якісної щільною, м'якої натуральної шкіри, щільне дно. Багатофункціональна Сумка. Дана модель дуже містка і чудово підійде до будь-якого сезону. Усередині одне основне відділення переделено перегородкою на блискавці, 2 додаткових кишені і 1 на блискавці. З боків сумки бічні кишені на блискавці, дуже зручно покласти телефон або ключі. На передній частині сумки 2 кишені на магнітах. На тильній стороні кишеня на блискавці по довжині сумки. Є 1 регульований ремінь. Сумку можна носити на плечі, через плече, в руці або на згині ліктя. Фурнітура кольору срібла. Модель зручна і має оригінальний дизайн. Стильна жіноча сумка буде поєднуватися з будь-яким нарядом або повсякденним чином.
Матеріал: Натуральна шкіра (Тайвань)
Фурнітура: колір срібла
Ремінь: 100 см
Висота 30 см
Довжина 28.5 см
Ширина 13.5 см
Інші кольори даної моделі і сумки у нас на сайті https://lisbag.com.ua

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 285 мм |
| Довжина плечового ременя | 1000 мм |
| Довжина ручок | 95 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 2 основних, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Бакетбег |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | рифлена |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 1 824 ₴









