Жіноча шкіряна сумка-рюкзак Чорного кольору
- Немає в наявності
- Код: 682
1 425 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіноча нестандартна сумка-рюкзак. Невелика ефектна жіноча сумочка виконана з натуральної шкіри. Добре тримає форму в порожньому вигляді, шкіра щільна і міцна. Дана модель чудово підійде для прогулянок, походу по магазинах або щоденного використання. В сумочку зручно розмістити повсякденні дрібниці, такі як телефон, гаманець, паспорт, гребінець або інші приналежності. Всередині має 1 основне відділення, 1 додатковий кишеню і 1 кишеня на блискавці. На тильній стороні кишеня на блискавці для кращого зберігання речей від злодійства. Закривається на кнопку-магніт з перекидним клапаном і на блискавку під ним. Має 4 металевих ніжки на дні сумки. З такою сумочкою Ви не нудьгуватимете , вона оригінальна і різноманітна. Її можна носити на плече\через плече, як рюкзак, і в руці за допомогою сьемного ремінця. Фурнітура кольору срібла. Щільне дно.
Характеристика:
Матеріал: Натуральна шкіра (Тайвань)
Висота 22 см
Довжина 21 см
Товщина 9.5 см
Довжина ланцюга 125 см
Довжина сьемного ремінця 37 см
Інші кольори даної моделі і сумки у нас на сайті https://lisbag.com.ua

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Довжина ручок | 370 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | рифлена |
- Ціна: 1 425 ₴









