Жіноча шкіряна сумка з натуральної м'якої шкіри Mariposa
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1312
1 995 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумочка Mariposa
Кожній дівчині хочеться мати красиву сумку, в яку помістилося б все необхідне. Модель Mariposa з м'якої натуральної шкіри саме те, що вам потрібно! Вона стильна, містка, підійде до будь-якого образу. Зацікавилися? Замовляйте її у нас прямо зараз!
Основна інформація про товар
![]() |
Виконана в класичному кольорі, фурнітура — у срібному. |
![]() |
Розміри — 27×12×20 см, використовується дорога м'яка шкіра. |
![]() |
Механізм відкриття/закриття сумки — блискавка. |
![]() |
Сумочку можна носити в руках, використовуючи ручку, і на плечі — з допомогою ременя 150 див. |
Додаткова інформація про товар
![]() |
Усередині сумки одне велике відділення, а так само зовнішній і задній кишені на блискавці. |
![]() |
Рядки ідеально прошиті, дно — тверде |
![]() |
У ній є пара містких кишень всередині і два стандартних відділу для ключів, телефону. |
![]() |
На сумочці є бокова кишеня на замку, дві зручні ручки. |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Придбати елітну жіночу сумочку за вигідною ціною ви можете на сайті нашого інтернет-магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mariposa |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Яловка |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Довжина ручок | 70 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 2 основних, Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 1 995 ₴

















