Сумка-рюкзак комфортний дизайн з незвичайною застібкою Galanty з натуральної шкіри,колір Сірий
- Немає в наявності
- Код: 680
1 938 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіночий шкіряний сумка-рюкзак. Виконаний з якісної натуральної італійської шкіри. Зручна, повсякденна модель забезпечить Вам комфорт за будь-яких життєвих ситуаціях. Рюкзак відкривається подвійним відкидним клапаном, що збереже Ваші речі в безпеці. Усередині одне основне відділення переделено на дві частини, а так само 2 додаткових кишені під телефон або гаманець. На тильній стороні розташований кишеню на блискавці. На задній стороні рюкзака розташований додатковий відділ на блискавці. Закривається на блискавку під клапаном. Дизайн з незвичайною застібкою. Особливістю такого рюкзака, в тому що його можна носити як рюкзак, так і сумку, з допомогою регульованих лямок на задній стороні. Якісна фурнітура кольору срібла. Така річ повинна бути у кожної леді в гардеробі. З ним Ви будете виглядати сучасно і елегантно.
Характеристика:
Матеріал: Натуральна шкіра (Італія)
Виробництво: Тайвань
Фурнітура: колір срібла
Розмір:
Висота 31 см
Висота з ручкою 40 см
Довжина 27 см
Ширина 10 см
Вага-900 грам
Інші кольори і рюкзаки у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 900 г |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 10 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Об`єм | 8 л |
| Особливості | Жорсткий каркас |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 27 см |
| Виробник | Galanty |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Будь-яка |
| Кишені | основний, у зади, внутрішній, 2 великих, 5 |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 1 938 ₴









