Велика сумка на колесах 80 л 65х33х37 см Сіра
- Немає в наявності
- Код: 472-в
1 820 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Дорожня сумка,чемодан на колесах буде зручний для дальніх поїздок або використання на щодень. Сумка зроблена з міцної тканини, яка тримає форму сумки навіть порожній. Це дає можливість вберегти Ваш вантаж від пошкоджень, а також захистити від води, дорожня сумка також має водовідштовхувальне просочення. Міцна та надійна сумка для подорожей, роботи, відпочинку. Одне велике відділення та зовнішня кишеня на блискавці на всій довжині сумки. Ніжки знизу та збоку зафіксують сумку, як Вам буде зручно. Вставки та металевий значок чудово підходять у сумці та доповнюють її.
Характеристика:
- Верхня ручка для зручного захоплення, а також додаткова бічна ручка;
- Сумка має 1 основне відділень на блискавці;
- Двотрубна висувна ручка;
- 3 колеса з поліуретану на підшипниках, (тихий хід).
Матеріал: нейлон 600D на підкладці, зносостійкий водонепроникний.
Велика:
Довжина 65 см
Ширина 33 см
Висота 37 см
Об'єм 80 л
Вага 2.200 грамів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meldes |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | 3 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Нейлон |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 80 л |
| Висота | 37 см |
| Ширина | 65 см |
| Глибина | 33 см |
| Вага | 2.2 кг |
- Ціна: 1 820 ₴









