Жіночий яскравий гаманець Balisa, місткий на кнопці Червоного кольору в коробці
- Немає в наявності
- Код: 679
399 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленький женский кошелек Balisa на кнопке. Выполнен из плотной, качественной кожи PU. Данный аксессуар удобно расположить в сумочку. При виде на такой кошелек создается впечатления, что он небольшой, но для своих габаритов компактный и вместительный. Снаружи имеет защелку-монетницу. Кошелек сделан так, что бы у вас была возможность держать в нем абсолютно все,под рукой.
Характеристики:
-4 кредитные карты
-1 фото окно
-2 дополнительный отдел
-1 отдел для денежных средств
-Монетница снаружи
Расположение: Горизонтальное
Длина 11 см
Высота 8,5 см
Толщина 3 см
Кошелек в подарочной упаковке.
Інші кольори та моделі у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balisa |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 160 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 110 мм |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Застібка | Кнопка |
| Матеріал | шкіра PU |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
- Ціна: 399 ₴









