Гаманець жіночий Balisa на кнопці +в коробці Темно-червоного кольору
- Немає в наявності
- Код: 676
399 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленький жіночий гаманець на кнопці. Виконаний з щільної, якісної шкіри PU. Даний аксесуар зручно розташувати в сумочку. При вигляді на такий гаманець створюється враження, що він невеликий, але для своїх габаритів компактний і місткий. Зовні має засувку-монетницу. Гаманець зроблений так, що б у вас була можливість тримати в ньому абсолютно все,що під рукою.
Характеристики:
-4 кредитні картки
-1 фото вікно
-2 додатковий відділ
-1 відділ грошових коштів
-Монетниця зовні
Розташування: Горизонтальне
Довжина 11 см
Висота 9.5 см
Товщина 2,5 см
Гаманець в подарунковій упаковці.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 160 г |
| Довжина | 110 мм |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 25 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Виробник | Balisa |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Вид шкіри за способом обробки | тиснена шкіра |
| Застібка | Кнопка |
| Матеріал | шкіра PU |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
- Ціна: 399 ₴









