Сумка дорожня з тканини Sky travel 54 х 27 х 35 см 55 л Середня Коричнева
- Немає в наявності
- Код: 668-с
1 120 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Дорожня сумка або сумка на колесах. Виготовлена зі щільної тканини. Сумка складається з місткого відділення на блискавці, а також невеликої кишені всередині на блискавці. Із зовнішнього боку містка кишеня на всю довжину сумки. Вставки з металу додатково зміцнюють каркас сумки. Перевага цієї моделі у висувній ручці, її можна заховати під блискавку. Дно сумки тверде, має 4 пластмасові ніжки, щоб розташувати її на будь-якій поверхні, а також бічні ніжки для положення стоячи. Можна використовувати для дальніх поїздок або на кожен день.
Характеристики:
Верхняя ручка для перенесення
Усі відділення на блискавці;
Двотрубна висувна ручка
Два колеса з поліуретану гарної якості, тихий хід
Довжина 54 см
Ширина (дно) 27 см
Висота 35 см
Вага 1.800 кг
Об'єм 55 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | sky travel |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Розмір | Середній |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Коричневий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 55 л |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 54 см |
| Глибина | 27 см |
| Вага | 1.8 кг |
- Ціна: 1 120 ₴







