Жіночий рюкзак Love 40 х 31 х 15 см не промокає Чорний
- Немає в наявності
- Код: 667
399 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий стильний рюкзак. Зроблений з якісного щільного нейлону. Якісно прошитий, гладкий на дотик. Відмінний варіант для прогулянок. Підійде будь-якої вікової категорії. Всередині основної великий відділ і кишеня на блискавці для дрібних речей. Спереду кишеня на блискавці. Бічні кишені дозволять Вам розмістити пляшку з водою, гребінець або інші дрібниці. Закривається на блискавку. Щільна спинка. Регульовані лямки з допомогою оригінальних зав'язок. Фурнітура срібло. Сумісний з форматом А4 і А5.
Висота 40 см
Довжина 31 см
Дно 15 см
Вага 300 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATM Sports |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 31 см |
| Кишені | Бічні |
| Вага | 300 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 399 ₴









