Чоловіча середня темно - коричнева шкіряна сумка месенджер планшетка барсетка класичного стилю
- Немає в наявності
- Код: 666
513 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча повсякденна сумка планшетка середнього розміру, вмістить всі необхідні речі, які повинні бути у Чоловіка: Ключі,документи, паспорт, візитки, телефон. Зроблена з натуральної шкіри, всередині підкладка з поліестеру. Має одне основне відділення, а так само спереду 3 кишені і на тильній стороні 1 кишеня на блискавці. Має ручку для зручного носіння в руці.
Характеристики:
-
Матеріал: натуральна шкіра (Китай)
-
Фурнітура кольору бронзи. Регульований ремінь.
-
Висота 19 см
-
Ширина 17 см
-
Ширина дна 6.5 см
-
Довжина ременя 160 див.
Інші моделі сумок у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | рифлена |
- Ціна: 513 ₴









