Світло-зелена ключниця з натуральної шкіри для ключів будь-якого типу
- Немає в наявності
- Код: 663
228 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряна ключниця – поширений і потрібний аксесуар, який захистить Вас від постійного пошуку ключів. Призначена для ключів від машини, квартири, гаража, велосипеда і будь-якого іншого виду. Вона виготовлена з натуральної шкіри, м'яка і приємна на дотик. Всі шви рівне прошито, нитки ніде не стирчить. Компактна і зручна ключниця захистить Вашу сумку від пошкоджень. Така річ стане відмінним і незамінним подарунком для чоловіка або жінки. Застібається на блискавку, всередині кільце для ключів. Зверху невеликий карабін щоб пристебнути до сумці або іншому аксесуару. Фурнітура кольору срібла.
Максимальний розмір ключів 9 див.
Висота 4 см
Довжина 13 см
, Ширина 5 см
Інші ключниці у нас на сайті lisbag.com.ua

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 30 г |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Кількість отворів для кріплення | 1 |
| Кріплення ключів | Карабін |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Призначення | Для звичайних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 50 мм |
| Вид шкіри | шкіра |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Кількість відділень для кредитних карт | Немає |
| Кількість відділень для купюр | Немає |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Ні. |
| Тип | Ключниця |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри за способом обробки | рифлена |
| Застібка | Кнопка |
- Ціна: 228 ₴









