Жіночий гаманець-клатч повсякденний Коричневий
- Немає в наявності
- Код: 661
228 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіночий великий гаманець красивий лаконічний, Виготовлений зі шкіри PU морозостійка не боїться перепадів температур. Гладка текстура, легко протерти ганчіркою, якщо забруднився. Надійна Змійка, рівні шви. Досить компактний, щоб розмістити в будь-яку сумочку та мати витончений вигляд у руці. Стильний повсякденний аксесуар. Містить найнеобхідніші речі, візитки, гроші та навіть мобільний телефон (до 5 дюймів) Закривається жіночий гаманець на кнопку. Усередині 3 відділи під купюри 6 відділів під кредитні картки та 1 відділ на блискавці під дріб'язок або гроші. Компактний і місткий гаманець дивує своїм дизайном і безліччю відділень. Цей аксесуар буде чудовим подарунком для Вас або ваших близьких.
Ширина 9 см
Товщина 2,5 см
Вага 195 грамів
Довжина 19 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Вага | 150 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 228 ₴






