Жіночий гаманець на кнопці бордовий
- Немає в наявності
- Код: 658
570 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий гаманець незвичайного дизайну прекрасний і красивий.
Виконаний з якісної шкіри PU з тисненням Троянди, рівні воші і ніжний дизайн. Красивий, функціональний жіночий гаманець - це не тільки потрібний повсякденний аксесуар який Ви можете розмістити в сумочку, але і доповнення до будь-якого образу у вигляді клатча. Гаманець 3D красиво переливається при світлі. Всередині до Вашої уваги представлено безліч відділень : 5 відділень для купюр, один з них на блискавці що можна використовувати для дрібниці, 1 фото вікно і 6 відділів для кредитних карт. Закривається на кнопку.
Відео огляд
Висота 9 см
Довжина 18.5
Ширина 3 см
Вага 190 грам
Інші кольори і гаманці у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 190 г |
| Довжина | 185 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Вертикальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Перламутр |
| Вид шкіри за способом обробки | тиснена шкіра |
| Кількість відділень для документів | 1-2 |
| Матеріал | шкіра PU |
| Оздоблення та прикраси | візерунок |
- Ціна: 570 ₴









