Чоловічий чорний гаманець-портмоне відмінної якості рифлений на дотик колір Playboy
- Немає в наявності
- Код: 655
399 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мужской клатч. портмоне из искусственной кожи рифленая на ощюпь, не боится перепадов температуры морозостойкое. Портмоне большое и вместит все необходимое документы и денежные средства телефон, можно положить во внутренний карман вашей верхней одежды. 3 отдела для денежных средств и 1 отделение на молнии. 12 отделов для кредитных карт плюс фото окно. Бумажник со вкусом для настоящих мужчин по доступной цене в нашем интернет магазине
Длина 18,5 см
Высота 9 см
Ширина 1.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 70 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 185 мм |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 399 ₴









