Маленький сірий гаманець на кнопці
- Немає в наявності
- Код: 654
171 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Маленький жіночий гаманець легкий, м'який, приємний на дотик. Такі маленькі різнокольорові гаманці підкорять своїм зовнішнім виглядом. Функціональний і яскравий гаманець, не тільки красивий на вигляд але і має безліч плюсів. У такий аксесуар, Ви можете розмістити купюри, документи, монети або маленьке фото. Виконаний з шкіри PU не боїться перепадів температур, морозостійкий не лопне і стійкий до перегином. Невеликий, компактний гаманець закривається на кнопку, всередині 1 основне відділення під грошові кошти, 1 фото вікно для документів і кишеню на блискавці під дрібниця.Цей милий гаманець буде відмінним подарунком для себе чи для близьких.
Фурнітура кольору золота
Довжина 11,5 см
Висота 9,5 см
Товщина 1.5 см
Вага 85 грам
Інші кольори та моделі гаманців у нас на сайті Lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 85 г |
| Ширина | 95 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Стать | Жіноча |
| Застібка | Кнопки |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Сірий |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | Немає |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Користувацькi характеристики | |
| Матеріал | шкіра PU |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, візерунок |
| Вид шкіри | PU |
| Вид шкіри за способом обробки | рифлена |
- Ціна: 171 ₴









