Маленький Жіночий гаманець блакитний на кнопці зі шкіри PU
- Немає в наявності
- Код: 653
171 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Маленький жіночий гаманець легкий, м'який, приємний на дотик. Функціональний і яскравий гаманець, не тільки красивий на вигляд але і має безліч плюсів. У такий аксесуар, Ви можете розмістити купюри, кредитні карти, документи, монети або маленьке фото. Виконаний з шкіри PU не боїться перепадів температур, морозостійкий не лопне і стійкий до перегином. Невеликий гаманець закривається на кнопку, всередині 1 основне відділення під грошові кошти, 4 відділення під кредитні карти, 1 фото вікно для документів. Так само 3 невеликих додаткових відділу. Цей милий гаманець буде відмінним подарунком для себе чи для близьких.
Фурнітура кольору золота
Довжина 11,5 см
Висота 9,5 см
Товщина 1.5 см
Вага 85 грам
Інші кольори та моделі гаманців у нас на сайті, або натисніть на фото внизу Lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 85 г |
| Довжина | 115 мм |
| Застібка | Кліпси, Кнопки |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Вид шкіри за способом обробки | рифлена |
| Кількість відділень для монет | Немає |
| Матеріал | шкіра PU |
| Оздоблення та прикраси | форнитура, візерунок, смайлик |
| Розташування монетниці | Ні. |
- Ціна: 171 ₴










