Гаманець жіночий клатч під документи\телефон Vanbron classic Блакитного кольору
- Немає в наявності
- Код: 649
285 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий клатч Vanbron classic. Клатч виконаний з поліуретану. Удобрый і практичний жіночий аксесуар буде відмінним помічником для Вас. Закривається на кнопку, усередині 8 відділень під кредитні картки або документи. Два великих відділення для грошових коштів і 1 кишеня на блискавці. Цей клатч розмістить паспорт, документи, мобільний телефон, невелику плоску гребінець. Не боїться забруднень легко протерти вологою серветкою.
Довжина 19 см
Висота 12 см
Товщина 2 см
Вага 165 грам
Довжина 19 см
Висота 12 см
Товщина 2 см
Вага 165 грам
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 165 г |
| Довжина | 190 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | поліуретан |
| Вид шкіри за способом обробки | рифлена |
| Кількість прозорих відділень | 0 |
| Матеріал | полиуретан |
- Ціна: 285 ₴










