Сумка чоловіча барсетка\почтальонка Reform з шкіри PU Чорного кольору класичного стилю
- Немає в наявності
- Код: 648
570 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка планшетка для чоловіка. Сумка зроблена з шкіри PU. Не боїться перепаду температури, морозостійка. Розмір сумки досить великий і місткий, всередині сумки один відділ і 2 кишені на блискавці + маленька кишеня для особистих речей. Відкидна кришка на магнітах, і зовнішній кишеню дасть можливість носити необхідні речі завжди під рукою. Кишеня з тильної сторони без блискавки. Логотип Reform на тисненої шкіри. Фурнітура кольору срібла.
Ремінь 150 см
Висота 24.5 см
Довжина 23 см
Ширина 4.5 см
Інші моделі і кольору у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reform |
| Вид шкіри | Бичок |
| Висота | 245 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня без застібки, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри за способом обробки | тиснена шкіра |
| Кількість відділень | 3-4 |
| Матеріал | шкіра PU |
- Ціна: 570 ₴









