Чоловічий шкіряний гаманець/затискач Balisa на кнопці для грошей, повсякденна носка коричневий
- Немає в наявності
- Код: 641
798 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Шкіряний чоловічий гаманець - незамінна річ для чоловіка. Вашій увазі представлений стильний та практичний варіант гаманця-затиску для повсякденного використання. Чоловічий затиск для грошей Balisa на кнопці. Чоловіче портмоне з затиском для грошей - не тільки зручно і практично, але й стильно,сучасно. Виконаний з якісної натуральної шкіри, що забезпечить практичність і тривалу експлуатацію. Закривається на кнопку. Всередині має металевий затискач, 3 відділів під кредитні картки, 2 відділи для купюр, і 1 відділ на блискавці. Відділ під дрібниця на кнопці. Таке портмоне не займає багато місця, і в той же час місткий і зручний. У комплект йде коробка.
Довжина в закритому вигляді 11.5 см
Довжина у відкритому вигляді 22 см
Ширина 9.5 см
Товщина 2.5 см
Вага 110 грам
Товар у роздрібній упаковці.
Інші кольори та моделі у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balisa |
| Вага | 110 г |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Довжина | 115 мм |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри за способом обробки | М' яка |
| Застібка | Кнопка |
| Кількість прозорих відділень | 0 |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
- Ціна: 798 ₴









