Шкіряний чоловічий гаманець Balisa практичний і зручний у використання
- Немає в наявності
- Код: 639
741 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Шкіряний чоловічий гаманець - незамінна річ для чоловіка. Вашій увазі представлений стильний та практичний варіант гаманця для повсякденного використання. Чоловічий гаманець для грошей Balisa. Портмоне для грошей - не тільки зручно і практично, але й стильно. Виконаний з якісної натуральної шкіри , що забезпечить практичність і довгу експлуатацію, комфорт і практичність. Всередині має 3 відділів під кредитні картки або документи, 2 прозорих відділення під документи 1 відділ на блискавці під грошові кошти а так само 2 відділення під купюри. Всередині і на тильній стороні додатковий кишеню на блискавці для монет.Таке портмоне не займає багато місця, і в той же час місткий і зручний. У комплект йде коробка.
Довжина в закритому вигляді 11 см
Довжина у відкритому вигляді 22 см
Ширина 9.5 см
Товщина 2,5 см
Вага 110 грам
Товар у роздрібній упаковці.
Інші кольори та моделі у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balisa |
| Вага | 110 г |
| Вид шкіри | Буйволова шкіра |
| Довжина | 110 мм |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри за способом обробки | М' яка |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
- Ціна: 741 ₴









