Сумка-рюкзак трансформер Чорного кольору гарної якості
- Немає в наявності
- Код: 630
1 026 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Женская сумка рюкзак 2в1 тренд 2018-2019 года. Данная модель универсальная ее можно использовать на каждый день, для университета шопинга похода на роботу и тд . Материал рюкзака выполнен из качественной кожи PU (мягкая и приятная на ощупь) Рюкзак закрывается откидным нахлестом под которым расположена молния. Внутри подкладка - лен. Два вместительных кармана на молнии, и один дополнительный карман для вещей которые должны быть у любой девушки под рукой, а так же два небольшой карман под мобильный телефон. Верхня частина даного рюкзака з боків на кнопках, при бажанні можна розстебнути і використовувати для великих предметів наприклад (книги сумісний з форматом А4)
На задній стороні сумки, регульовані лямки а так само кишеня на блискавці.
Верхня ручка для зручного переміщення. Фурнітура кольору срібла. Ви полюбите цю сумку-рюкзак відразу після використання яка подарує вам багато емоцій: практичність і зручність!
Висота 33 см
Ширина 27 см
Ширина дна 13 см
Вага 800 г
Інші кольори і рюкзаки у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 800 г |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 13 см |
| Кишені | Верхній |
| Об`єм | 8 л |
| Особливості | Сумісний з форматом А4 |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Будь-яка |
| Матеріал | шкіра PU |
| Візерунки і принти | візерунок |
- Ціна: 1 026 ₴









