Жіночий рюкзак сумка Galanty 2в1
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 535
2 394 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий рюкзак сумка Galanty 2в1
Натуральная кожа, ровные швы и держит форму даже пустым. Имеет приятный дизайн, гладкий на ощупь. Особенностью такого рюкзака, в том что его можно носить как рюкзак так и сумку, с помощью регулируемых лямок на задней стороне. Качественная фурнитура цвета серебра. Такая вещь должна быть у каждой леди в гардеробе. С ним Вы будете выглядеть современно и элегантно.
Главное о товаре
![]() |
Закрывается откидным клапаном на молнию |
![]() |
Размер — 32*27*10 см |
![]() |
Стильный,молодежный дизайн |
![]() |
Натуральная кожа |
Что еще необходимо знать?
![]() |
Сумка рюкзак 2в1 |
![]() |
Производитель использует дорогую кожу |
![]() |
Усередині одне основне відділення 2 кишені і 2 на блискавці. |
![]() |
Виробник: Galanty |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Придбати шкіряну сумочку відмінної якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 900 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 10 см |
| Кишені | Задній |
| Максимальне навантаження | 7 кг |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Об`єм | 8 л |
| Особливості | Жорсткий каркас, Сумісний з форматом А4 |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 27 см |
- Ціна: 2 394 ₴

















