Жіноча класична функціональна через плече/на плече шкіряна сумка кольору Попелу троянди
- Немає в наявності
- Код: 624
2 166 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Женская кожаная вместительная сумка большого размера. Выполнена из натуральной плотной итальянской кожи. Четкие линии, идеальная форма, держит форму в пустом виде. Данная модель оснащена интересным дизайном с молниями спереди и сзади сумки. Внутри одно большое основное отделение, переделено перегородкой на молнии, карман на молнии и 2 небольших кармана для телефона или ключей. На задней стороне сумки расположен дополнительный карман на молнии. 4 металлических ножки для удобного и практичного расположения на любой поверхности. В комплекте имеется регулируемый ремень и две ручки. Таким чином можна носити в руці, на згині ліктя і на плече/через плече.Фурнітура кольору срібла. Металеві аксесуари. Сумісна з форматом А5. Закривається на блискавку. Така класична модель буде доречна в будь-якій ситуації з будь-яким чином. Така сумочка буде легко підкуповувати своєю простотою і функціональністю.
Матеріал: Натуральна шкіра (Італія)
Виробництво: Тайвань
Фурнітура: колір срібла
Розмір:
Ремінь 125 см
Ручки 18 см
Висота 25 см
Довжина 30 см
Ширина 10 см
Вага 900 г
Інші кольори даної моделі і сумки у нас на сайті https://lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Довжина ручок | 180 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
| Колір | як на фото |
- Ціна: 2 166 ₴









