Жіночий Класичний шкіряний гаманець на блискавці Balisa модель 2018 темно-червоний
- Немає в наявності
- Код: 619
1 197 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий гаманець Balisa з натуральної шкіри гарний і вишуканий. Оригінальний дизайн виконаний з якісної натуральної шкіри. Аксесуар закривається на блискавку має три відділення під грошові кошти, вісім відділень під кредитні картки або документи, а так само одне відділення на блискавці під дрібниця.Гаманець вмістить без проблем Паспорт, а так само мобільний телефон п'ять дюймів. Жіноче портмоне буде відмінним подарунком для ваших близьких. Дана модель поставляється у фірмовій коробці Balisa.
Характеристика:
Ремінь на руку в комплекті
Матеріал: натуральна шкіра
Застібка: Блискавка
Фурнітура: Срібло
Довжина 19.5 см
Висота 10 см
Товщина 2.5 см
Вага 260 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balisa |
| Вага | 260 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 195 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 25 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Лакова |
| Оздоблення та прикраси | лакова шкіра, фурнітура |
- Ціна: 1 197 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка від виробника, своя упаковка.









