Рюкзак-сумка Mariposa 2в1 Шкіряний 32 х 27 х 10 см Сірий
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 535
2 223 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий рюкзак-сумка Galanty 2в1
Натуральна шкіра, рівні шви та тримає форму навіть порожнім. Має приємний дизайн, гладкий на дотик. Особливістю такого рюкзака є те, що його можна носити як рюкзак, так і сумку, за допомогою регульованих лямок на задній стороні. Якісна фурнітура кольору срібла. Така річ має бути в кожної леді в гардеробі. З ним Ви матимете сучасний та елегантний вигляд.
Головне про товар
![]() |
Закривається відкидним клапаном на блискавку |
![]() |
Розмір — 32*27*10 см |
![]() |
Стильний,молодкий дизайн |
![]() |
Натуральна шкіра |
Що ще необхідно знати?
![]() |
Сумка рюкзак 2в1 |
![]() |
Виробник використовує дорогу шкіру |
![]() |
Усередині одне основне відділення 2 кишені та 2 на блискавці. |
![]() |
Виробник: Mariposa |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 900 г |
| Виробник | Mariposa |
| Об`єм | 8 л |
| Висота | 32 см |
| Ширина | 27 см |
| Глибина | 10 см |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Міський |
| Стать | Жіноча |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Кишені | Задній |
| Особливості | Жорсткий каркас, Сумісний з форматом А4 |
- Ціна: 2 223 ₴

















