Бананка Жіноча штучна шкіра 28х13 Синя
- Немає в наявності
- Код: 592
285 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бананка philipp plein з оригінальним дизайном. Виготовлена зі шкіри PU, Один основний відділ закривається на блискавку. Усередині один відділ розділений на дві частини для зберігання вашого мобільного телефона гаманця або ключів. Кріплення виготовлені з пластику. Сумка на пояс або "бананка" підійде тим, хто любить комфорт, всі необхідні речі завжди є у вас під рукою.
Довжина 28 см
Висота 13 см
Мінімальний обхват талії 65 см
Максимальний обхват талії 102 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JinPeng |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Синій |
| Особливості | Кріплення на пояс |
| Максимальний обхват талії | 102 см |
| Довжина | 28 см |
| Висота | 13 см |
| Товщина | 3 см |
| Об`єм | 0.8 л |
| Вага | 150 г |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
- Ціна: 285 ₴






