Темно-зелена практична велика сумка з натуральної шкіри для жінок\дівчат
- Немає в наявності
- Код: 609
1 938 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Елітна, шикарна містка сумка. Виконана з міцної італійської натуральної шкіри, шкіра щільна і тримає форму в порожньому вигляді. Шви і строчки рівні. Сумка підходить для особливих випадків, повсякденної шкарпетки, побачень, прогулянок або ділових зустрічей. Класичний, універсальний колір актуальний в будь-якому сезоні і стане Вашим улюбленим аксесуаром у гардеробі. Всередині одне велике основне відділення, 3 звичайних кишені, 2 на блискавці для документів або ключів. На передній частині сумки розташована кишеня на блискавці, а так як дизайн. На тильній стороні сумки кишеня на блискавці для кращого збереження особистих речей. Закривається на блискавку. 4 металеві ніжки для зручного та практичного розташування на будь-якій поверхні. Дві ручки, регульований ремінь. Таким чином її можна носити на плечі, в руці або на згині ліктя. Є аксесуар до сумки. Металеві ніжки на дні сумки дозволить Вам розмістити її на будь-яку поверхню.
Матеріал: Натуральна італійська шкіра
Виробництво: Тайвань
Фурнітура: Срібло
Ремінь:130 см
Висота 24.5 см
Довжина 30 см
Ширина 11.5 см
Вага 850 грам
Інші кольори даної моделі і сумки у нас на сайті https://lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 245 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Довжина ручок | 115 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Оздоблення та прикраси | аксесуари, форнитура |
| Візерунки і принти | заклепки |
- Ціна: 1 938 ₴









