Жіноча велика сумка з натуральної італійської шкіри Темно-зеленого кольору
- Немає в наявності
- Код: 608
1 881 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Женская вместительная сумка из натуральной кожи для ценителей, удобства комфорта и практичности. Сумка закрывается на магниты и молнию. Внутри 3 основных отделения разделены перегородкой на молнии. По бокам перегородки, отделы закрываются на магниты. Плотная леопардовая подкладка внутри, прибавляет ей изысканности и неординарности. 4 металлических ножки для удобного и практичного расположения на любой поверхности. Ее можно носить через плече, на руке, на сгибе локтя или на плече с помощью ремня/ручек в комплекте. Сьемный милый аксессуар в виде замочка. Дизайнери даної моделі забезпечили, прекрасний зовнішній вигляд і доступність даної моделі, використання якої принесе задоволення.
Матеріал: Натуральна шкіра (Італія)
Виробництво: Таїланд
Фурнітура: колір срібла
Розмір:
Ремінь 120см
Висота 25.5 см
Довжина 28 см
Ширина 11.5 см
Вага-900 грам
Інші кольори даної моделі і сумки у нас на сайті https://lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 255 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Оздоблення та прикраси | аксесуари, форнитура |
| Візерунки і принти | заклепки |
- Ціна: 1 881 ₴









