Велика містка сумка з натуральної шкіри, колір Шоколад (темно-коричнева)
- Немає в наявності
- Код: 602
2 394 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіноча шкіряна містка сумка великого розміру. Виконана з натуральної щільної шкіри. Сумочка чудово тримає форму в порожньому вигляді, рядки рівні, тверде дно. Всередині два основних відділи які розділені перегородкою на блискавці. Два кармашка для невеликих жіночих аксесуарів, плюс одна кишеня на блискавці. На задній стороні сумки розташований додатковий кишеню на блискавці. Закривається на клапан магніт і подвійну молниею під ним. На дні сумки розташовані 4 металеві ніжки для зручного та практичного розташування на будь-якій поверхні. В комплекте имеется регулируемый ремень и две ручки. Таким образом можно носить в руке, на сгибе локтя и на плечо/через плечо, что очень удобно и практично. Фурнитура цвета серебра. Металлические аксессуары. Совместима с форматом А4 папками, документами. Классическая большая кожаная сумка вместит в себя не только все необходимое но и деловые женские принадлежности. Отлично подойдет для повседневной носки, а так же деловых встреч или свиданий. Классический стиль сумочки будет сочетаться с любой одеждой.
Матеріал: Натуральна шкіра (Італія)
Виробництво: Тайвань
Фурнітура: колір срібла
Розмір:
Ремінь 130 см
Ручки 25см
Висота 26 см
Довжина 40 см
Ширина 12 см
Вага 1 кг
Інші кольори даної моделі і сумки у нас на сайті https://lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Довжина ручок | 250 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 2 394 ₴









