Жіноча сумка натуральна шкіра Galanty 23 х 20 х 5.5 см Золота
Новинка
-25%
- Готово до відправки
- Код: 601
1 539 ₴
1 154 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча невелика шкіряна сумка Золота
Нова модель сумки з натуральної щільної шкіри. Відмінно тримає форму в порожньому вигляді. Класичний дизайн сумочки гармонійно доповнить будь-який образ прекрасної леді. Закривається на клапан магніт і молниею під ним.Фурнітура кольору срібла. Ущільнена дно. Шкіряні китиці (брелок) робить сумку більш стильною, легкої і оригінальною.
Основна інформація про жіночий аксесуар
![]() |
Розмір сумки Д 23,20,Ш 5.5 см |
![]() |
Закривається на клапан магніт і блискавку |
![]() |
Всередині 1 основний відділ кишені на блискавці і доп кишеню |
![]() |
Вага 600 грам |
Особливості даної сумочки
![]() |
Якісна фурнітура, виконана в сріблястому кольорі. |
![]() |
Ремінь макс. довжина 125 см |
![]() |
Її можна носити в руці, на згині ліктя або плечі. |
![]() |
Натуральна шкіра |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 230 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Немає |
| Форма | Квадратна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Колір | Золотистий |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніт |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
- Ціна: 1 154 ₴














