Сумка жіноча натуральна шкіра Galanty 26 × 16 × 6.5 см Чорна
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 803
1 596 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленька класична шкіряна сумка через плече
Одвічне питання чоловіків, що подарувати дівчині? Звичайно ж, сумку, адже їх багато не буває! Ми пропонуємо вам звернути увагу на нову модель сумочки зі шкіри. Вона стане улюбленим аксесуаром вашої дівчини, адже підходить до всієї одязі. Сумка виконана строго класичному стилі, можна використовувати для повсякденного носіння або ж на урочисті заходи.
Основні характеристики виробу
![]() |
Закривається сумка на клапан-магніт. |
![]() |
Ручка сумочки довга і коротка, можна використовувати як клатч |
![]() |
Стандартний розмір моделі (Д×Ш×В) — 26×6.5×16 див. |
![]() |
Строгий класичний стиль |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Тайвані. |
![]() |
На одній із сторін є кишенька для телефону, ключів або документів. |
![]() |
Використана дорога італійська шкіра (натуральна). |
![]() |
Усередині сумки 1 відділення, 2 звичайні кишені і 2 на блискавці. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 260 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Немає |
| Форма | Квадратна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Класичний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніт |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип сумки | Клатч |
| Відділення | 1 основний |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
- Ціна: 1 596 ₴


















