Жіноча шкіряна сумка бордова, Galanty
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 599
1 482 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча поштова сумка з натуральної шкіри
Добре тримає форму в порожньому вигляді. Сумка має незвичайний дизайн. Прекрасно підійде для ділових зустрічей або прогулянок по місту. Закривається на клапан магніт. Дана модель нагадує поштову сумку, в ній зручно розмістити жіночі приналежності, документи або планшет.
Про товар
![]() |
Всередині два основних відділи які розділені перегородкою на блискавці |
![]() |
Розмір — 21×20×7 див. |
![]() |
Має стильний,молодіжний дизайн |
![]() |
В комплекті ремінь 140 см |
Додаткова інформація про товар
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі фурнітура — Золото |
![]() |
Виробник використовує дорогу шкіру |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті |
![]() |
Відкривається/закривається сумочка на клапан магніт, а також на блискавку під ним |
Відео огляд
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Перегородка на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 1 482 ₴

















