Жіноча сумка натуральна шкіра Сіра Galanty
- Немає в наявності
- Код: 533
1 938 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіноча невелика шкіряна сумка Сіра
Жіноча шкіряна сумка середнього розміру. Виконана з натуральної шкіри, щільна і відмінно тримає форму в порожньому вигляді. Розміри даної моделі стандартні але досить багатофункціональні. Сумку можна носити на плечі, в руці як клатч або на згині ліктя. Фурнітура кольору срібла. Модель зручна і має оригінальний дизайн. Стильна жіноча сумка буде поєднуватися з будь-яким нарядом або повсякденним чином.
Основна інформація про жіночий аксесуар
![]() |
Розмір сумки Д 24,20,Ш 8 см |
![]() |
Закривається на блискавку |
![]() |
Всередині 1 основний відділ переділено на кишені на блискавці і доп кишені |
![]() |
Вага 600 грам |
Особливості даної сумочки
![]() |
Якісна фурнітура, виконана в сріблястому кольорі. |
![]() |
Ремені макс. довжина 150 см і 40 см |
![]() |
Її можна носити в руці, на згині ліктя або плечі. |
![]() |
Натуральна шкіра |
Відео-Огляд
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Є питання? Задавай
тисни

Хочете щодня ходити з цією чудовою сумкою? Замовляйте дану модель прямо зараз у нашому інтернет-магазині!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Довжина ручок | 130 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 1 938 ₴

















