Сумка кольору попелу троянди (ніжно-рожева) з натуральної шкіри
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 597
1 881 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка з натуральної щільної шкіри
Зручна і міцна підійде для повсякденного носіння. Відмінно тримає форму в порожньому вигляді. Сумку можна використовувати як клатч. Дана модель закривається на клапан магніт і блискавку. Всередині два основних відділи які розділені перегородкою на блискавці. Два кармашка для невеликих жіночих аксесуарів, плюс одна кишеня на блискавці. На задній стороні сумки розташований додатковий кишеню на блискавці для зберігання речей в безпеці. В комплекті 2 ременя. Ланцюг з плетінням доповнює дану модель. Знімний ремінь. Фурнітура кольору срібла.
Довжина 26 см
Висота 17 см
Товщина 7 см
Довжина ланцюга 50 см
Довжина ременя 125 см
Інші кольори та сумки у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 2 основних, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня на застібці |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 1 881 ₴









