Класична Чорна жіноча шкіряна сумка Новинка 2018 року
- Немає в наявності
- Код: 596
1 938 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Женская кожаная сумка среднего, вместительного размера. Выполнена из натуральной кожи, держит форму в пустом виде. Сумка многофункциональная. Открывается откидным клапаном с магнитом, и закрывается на молнию. Внутри два основных отдела которые разделены перегородкой на молнии. Два кармашка для небольших женских аксессуаров, плюс один карман на молнии. На задней стороне сумке расположен дополнительный карман на молнии для хранения вещей в безопасности. Имеется 1 регулируемый ремень. Сумку можно носить на плече, через плечо или на сгибе локтя. Фурнитура цвета серебра. На дні 4 металеві ніжки для зручного розташування на нерівних поверхнях. Модель зручна і має оригінальний дизайн. Стильна жіноча сумка буде поєднуватися з будь-яким нарядом або повсякденним чином.
Матеріал: Натуральна шкіра (Тайвань)
Виробництво: Тайвань
Фурнітура: колір срібла
Ремінь: 150 см
Висота 23.5 см
Довжина 27 см
Ширина 9 см
Вага 700 грам
Інші кольори даної моделі і сумки у нас на сайті https://lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 235 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 2 основних, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 1 938 ₴









