Сумка жіноча з натуральної шкіри Рожева
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 595
1 995 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відмінно підійде як для повсякденного носіння, так і урочистих заходів. Дана модель універсальна, її можна носити як на плечі, так і за ручку для перенесення під різні образи. Вона закривається на блискавку, з обох сторін ми потрапляємо всередину сумки, зручно, практично не потрібно зайвий раз розгортати до себе зовнішньою стороною. Всередині два відділення переділ перегородкою, а так само одна кишеня на блискавці і кишеньки для дрібних речей. Так само маємо зовнішній і задній кишені на блискавці.
Матеріал: Натуральна шкіра (Італія)
Виробництво: Тайвань
Фурнітура: колір срібла
Ремінь: 130 см
Висота 25 см
Довжина 24 см
Ширина 10,5 см
Вага 800 грам
Інші кольори даної моделі і сумки у нас на сайті https://lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Довжина ручок | 200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Багет |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 105 мм |
- Ціна: 1 995 ₴









