Жіноча шкіряна чорна сумка Galanty
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 562
1 995 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка
Шкіряна жіноча сумка, яка відмінно підійде як для повсякденного носіння, так і урочистих заходів. Дана модель універсальна, її можна носити як на плечі, так і за ручку для перенесення під різні образи.
Основна інформація про жіночий аксесуар
![]() |
Розмір сумки Д 25,20,10 см Ш |
![]() |
Закривається на блискавку з обох сторін |
![]() |
Всередині 1 основний відділ кишені на блискавці і доп кишені |
![]() |
Вага 600 грам |
Особливості даної сумочки
![]() |
Якісна фурнітура, виконана в сріблястому кольорі. |
![]() |
Ремінь макс. довжина 125 см |
![]() |
Її можна носити в руці, на згині ліктя або плечі. |
![]() |
Натуральна шкіра |
Відео огляд
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Хочете щодня ходити з цією чудовою сумкою? Замовляйте дану модель прямо зараз у нашому інтернет-магазині!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galanty |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Довжина ручок | 100 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Багет |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Оздоблення та прикраси | форнитура |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
- Ціна: 1 995 ₴

















