Жіночий шкіряний рюкзак Шоколадного кольору Galanty з натуральної шкіри
- Немає в наявності
- Код: 563
2 109 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Жіночий міні рюкзак
Виконаний з щільної натуральної шкіри високої якості, рівні шви і тримає форму навіть порожнім. Має простий дизайн, гладкий на дотик. Дану модель можна використовувати на кожен день, для університету,шопінгу походу на роботу, зустрічі з друзями і тд. Усередині одне основне відділення в якому зручно розмістити планшет, косметичку, документи і все необхідне для сучасної дівчини, один маленький кишені для дрібниць і один відділ на блискавці для кращого зберігання речей у безпеці. На задній і зовнішній стороні рюкзака розташований додатковий відділ на блискавці. Якісна фурнітура кольору срібла. Така річ як міні рюкзак повинен бути у кожної леді в гардеробі. З ним Ви будете виглядати сучасно і елегантно.
Характеристика:
Матеріал: Натуральна шкіра (Італія)
Виробництво: Тайвань
Фурнітура: колір срібла
Розмір:
Висота 26 см
Довжина 24 см
Ширина 12 см
Вага 800 грам
Інші кольори і рюкзаки у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 800 г |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 12 см |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Об`єм | 5 л |
| Особливості | Жорсткий каркас |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Ширина | 24 см |
| Виробник | Galanty |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Будь-яка |
| Кишені | основний, у зади, внутрішній, 5, зовнішній |
| Візерунки і принти | ффорнітура |
| Колір | як на фото |
- Ціна: 2 109 ₴









