Чоловічий шкіряний затиск Karya на магніті для грошей, повсякденна носка
- Немає в наявності
- Код: 591
570 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний чоловічий гаманець - незамінна річ для чоловіка. Вашій увазі представлений стильний та практичний варіант гаманця-затиску для повсякденного використання. Чоловічий затиск для грошей Karya на магніті. Затиск для грошей виконаний з натуральної шкіри. Закривається на магніт. Всередині нагадує замшу. Таке портмоне не займає багато місця, і в той же час місткий і зручний. У комплект йде коробка.
Довжина в закритому вигляді 7 см
Довжина у відкритому вигляді 14.5 см
Ширина 4 см
Товщина 1 см
Вага 50 грам
Товар у роздрібній упаковці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KARYA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 50 г |
| Довжина | 70 мм |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 1 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Затискач для купюр |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | рифлена |
| Розташування монетниці | Ні. |
- Ціна: 570 ₴









