Оригінальна сумка трансформер 4в1 бордова кольору
- Немає в наявності
- Код: 332
377 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Приголомшливий функціональний набір сумок 4в1. Комплект складається з сумки, клатчі, косметичка, візитниця. Містка Сумка, виглядає дуже стильно і елегантно.
Сумка зроблена з щільної шкіри PU, закривається на клапан магніт, є аксесуар брелок, зручно носити на плечі з допомогою досить довгих ручок. Усередині дуже багато місця і м'яка прошивка на дотик. Вам буде зручно розмістити не тільки необхідні речі, але і жіночі повсякденні приналежності. Клатч (косметичку) можна заховати у велику сумочку, це буде ще один відділ в сумці або ж за вашим бажанням у будь-який момент її можна відстебнути. Так само до неї додається ремінець на кнопочках, так вам буде зручно регулювати довжину. В комплекті є маленька сумочка через плече з одним основним відділом і регульованим ремінцем. Плюс до всього цього є візитниця за кольором сумок.
Довжина великої сумки 37 см
Висота великої сумки 26 см
Товщина великої сумки 17,5 см
Вага 320 грам
Довжина середньої сумки 26 см
Висота середньої сумки 20 см
Товщина середньої сумки 12,5 см
Вага 205 грам
Довжина маленької сумки 17 см
Висота маленької сумки 18 см
Товщина маленької сумочки 6 см
Вага 135 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Висота | 370 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | поліуретан |
| Відділення | 3 |
- Ціна: 377 ₴









