Чоловіча спортивна сумка месенджер-планшетка-барсетку Чорного кольору
- Немає в наявності
- Код: 587
285 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча невелика/середнє барсетка. Зроблена з міцного текстилю. Має одне основне відділення, всередині один маленький додатковий карман, на тильній стороні кишеню по довжині барсетки на лицьовій частині 2 відділу на блискавці і простий кишеньку. . Закривається барсетка на блискавку. Фурнітура срібло. Регульований ремінь. Так само її можна носити в руці за допомогою ручки. Ви зможете розмістити документи, гроші, ключі, телефон, візитки і кредитні карти. Для повсякденного використання, такий аксесуар для чоловіків життєво необхідний.
Висота 25.5 см
Ширина 20 см
Ширина дна 6.5 см
Довжина ременя 135 см
Інші моделі сумок у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 255 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Текстиль |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня без застібки, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Спортивний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | текстиль |
| Вид шкіри за способом обробки | рифлена |
| Довжина ручок | 1350 |
| Кількість відділень | 4-5 |
- Ціна: 285 ₴









