Жіночий повсякденний гаманець Lovely ніжного дизайну, темно-зелений
- Немає в наявності
- Код: 585
399 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий модний гаманець великого розміру Lovely. Виконаний з м'якої шкіри PU, зверху нагадує замшу. Надійні змійки, рівні шви. Досить компактний, щоб розмістити в будь-яку сумочку і вишукано виглядати в руці. Стильний повсякденний аксесуар. Вмістить найнеобхідніші речі, візитки, гроші і навіть мобільний телефон Всередині 3 відділу під купюри 6 відділів під кредитні картки і 1 відділ на блискавці під дрібниця або гроші. Компактний гаманець дивує своїм дизайном і безліччю відділень. Закривається на кнопку.
Довжина 19 см
Ширина 9 см
Товщина 2,5 см
Вага 195 грам
Інші кольори і гаманці у нас на сайті lisbag.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 150 г |
| Довжина | 190 мм |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 25 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | PU |
| Вид шкіри за способом обробки | М' яка |
| Застібка | Кнопка |
| Кількість прозорих відділень | 0 |
| Матеріал | шкіра PU |
- Ціна: 399 ₴









