Бордовий жіночий рюкзак
- Немає в наявності
- Код: 345
342 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінальний жіночий великий рюкзак. Ця модель зроблена з водовідштовхувальної, м'якої шкіри PU, гладка на дотик. Сумісний із форматом А4. Матиме гарний вигляд на як дівчатах, так і на жінках, класичний стиль завжди тішить елегантністю й комфортом. Закривається на блискавку. Усередині одне основне відділення та кишеня на блискавці. З лицьового боку розташована кишеня на блискавці за довжиною рюкзака, ззаду кишеня на блискавці для зручного зберігання речей у безпеці. Рюкзак зручно носити в руці або на спині за допомогою зручних лямок. Лямки регулюються. Фурнітура золото.
Висота 29 см
Ширина 26 см
Глибина 13 см
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 250 г |
| Об`єм | 10 л |
| Висота | 29 см |
| Ширина | 26 см |
| Глибина | 13 см |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип | Міський |
| Стать | Жіноча |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Кишені | Верхній, Фронтальний, Задній |
| Особливості | Сумісний з форматом А4 |
- Ціна: 342 ₴









